X

A Sivantos Kft., a Signia hallókészülékek gyártója és forgalmazója hallókészülék szaküzletébe

Egészségügyi asszisztens munkatársat

keres teljes munkaidőre, határozatlan idejű szerződéssel.

Az ideális jelölt precíz, kedvesen, türelemmel és empátiával foglalkozik az ügyfelekkel. Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képességgel rendelkezik.

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok:

  • szakorvosok és a szakaudiológus munkájának közvetlen támogatása
  • a páciensek vizsgálatában való közreműködés,
  • a páciensek személyes adatainak felvétele,
  • vizsgálati időpontok egyeztetése és rögzítése
  • Ügyfélszolgálati teendő ellátása magyar és külföldi ügyfelekkel
  • Adminisztráció, számlázás, kimutatások készítése
  • lokális értékesítési és marketing feladatokban való részvétel

Elvárás:

  • középfokú egészségügyi végzettség
  • középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • számítógépes ismeret: Excel, Word, Outlook
  • ügyfélközpontú szemlélet
  • jó kommunikációs képesség, talpraesett, rugalmas, magabiztos fellépés
  • empatikus, kedves, nyitott, mosolygós személyiség
  • kulturált megjelenés
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Előny:

  • Audiológián vagy hallókészülék forgalmazónál szerzett tapasztalat,
  • hallókészülék ismeret
  • Egyéb értékesítési tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi asszisztens
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol – Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Fényképpel és bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzokat várunk a hallokeszulek.hu@sivantos.com címen.